Wzorowa łazienka również w twoim domu (wyniki)

0
68

Drogie panie, tym razem możecie wygrać coś, co uczyni waszą łazienkę idealnie czystą! W tym konkursie nagrodą są 4 zestawy produktów marki Domestos.

Zasady są proste. Wyślij odpowiedź na pytanie konkursowe ze swoim imieniem, nazwiskiem i numerem telefonu na adres: konkurs@inocafe.pl. Na zgłoszenia czekamy do 30 października 2016 r. 

Wygrywa 3, 10, 20 i 30 mail z prawidłową odpowiedzią.

Pytanie konkursowe: Jak nazywa się społeczno-edukacyjny program marki Domestos?

PODPOWIEDŹ!

W sprawie wszelkich spraw związanych z organizacją konkursu można kontaktować się za pomocą poczty elektronicznej: konkurs@inocafe.pl. Uczestnik konkursu zgadza się na przetwarzanie podanych przez siebie danych osobowych przez portal Ki24.info i Inocafe.pl w celu poprawnego przeprowadzenia konkursu internetowego zgodnie z Ustawą o ochronie danych osobowych z dnia 29 sierpnia 1997 r (Dz. U. nr 133 poz. 883). Uczestnikowi konkursu przysługuje prawo wglądu do swoich danych oraz prawo do ich poprawiania. Konkurs trwa do 30 października 2016 r. O wygranej oraz o szczegółach odbioru nagrody zwycięzcy zostaną poinformowani przez e-mail, z którego zostało wysłane zgłoszenie. UWAGA – odbiór osobisty nagrody możliwy jest tylko w Inowrocławiu!

Zestawy wygrywają:
Natalia Stępień
Olga MałaczyńskaIwona Nowak
Karolina Głowacka

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here