Wygraj luksusowe mleczka do ciała (wyniki)

Wygraj luksusowe mleczka do ciała (wyniki)

Koniec wakacji coraz bliżej. Żeby zakończyć sezon urlopowy miłym akcentem, ogłaszamy konkurs, w którym można wygrać produkty do pielęgnacji ciała od Eveline.

W puli nagród mamy mleczka do ciała dla kobiet w wieku +30, +40 i +50:

ANTI-AGE 30+ Mleczko intensywnie ujędrniające slim_mezo40_pl30+, 40+ Anti Age mleczka intensywnie ujędrniające Slim Extreme 4D marki Eveline
Mleczka intensywnie ujędrniające gwarantują natychmiastowy efekt ujędrniająco-modelujący, błyskawicznie odżywiają, ujędrniają i regenerują skórę. MESOtherapy ANTI-AGE Coctail™ zapewnia bezinwazyjne przenikanie starannie wyselekcjonowanych składników ujędrniających do głębokich warstw skóry.

aksamitne-serum+50 Argan Premium Aksamitne serum do ciała nawilżająco-regenerujące
Silnie skoncentrowane, aksamitne serum do ciała jest bogate w ekskluzywne składniki aktywne najnowszej generacji o udowodnionej skuteczności. Intensywnie nawilża i regeneruje nawet najbardziej suchą skórę. Zawiera innowacyjny, aktywnie odmładzający Beauty Renewal Complex™, który nadaje skórze wyjątkową, aksamitną gładkość, poprawia jej napięcie i jędrność. Lekka formuła serum doskonale i szybko się wchłania, zapewniając długotrwałe uczucie komfortu. Polecane do codziennej pielęgnacji.

Co zrobić żeby wygrać?

Wymienić 5 powodów, dla których z uśmiechem wraca się do pracy 🙂

Zgłoszenia prosimy wysyłać na: konkurs@inocafe.pl. Zgłoszenie konkursowe powinno zawierać imię i nazwisko, numer telefonu i kreatywną odpowiedź na pytanie konkursowe.

Wygrywają trzy najciekawsze, zdaniem redakcji, odpowiedzi.
Na maile czekamy do 5 września 2016r.

W sprawie wszelkich spraw związanych z organizacją konkursu można kontaktować się za pomocą poczty elektronicznej: konkurs@inocafe.pl. Uczestnik konkursu zgadza się na przetwarzanie podanych przez siebie danych osobowych przez portal Ki24.info i Inocafe.pl w celu poprawnego przeprowadzenia konkursu internetowego zgodnie z Ustawą o ochronie danych osobowych z dnia 29 sierpnia 1997 r (Dz. U. nr 133 poz. 883). Uczestnikowi konkursu przysługuje prawo wglądu do swoich danych oraz prawo do ich poprawiania. Konkurs trwa do 5 września 2016 r. O wygranej oraz o szczegółach odbioru nagrody zwycięzcy zostaną poinformowani przez e-mail, z którego zostało wysłane zgłoszenie. UWAGA – odbiór osobisty nagrody możliwy jest tylko w Inowrocławiu!

Nagrody otrzymują:
– Jola Sempowicz
– Katarzyna Małek
– Karolina Koc

SKOMENTUJ JAKO PIERWSZA

Odpowiedz