Trendy ślubne na 2016

0
89

Trendy zmieniają się również w branży ślubnej. Uczestnicy dziewiątej Gali Ślubnej w Inowrocławiu mogli zapoznać się z propozycjami na 2016 rok.

W hali można było podziwiać propozycje dekoracji sal weselnych w różnych kolorach – użyto nawet koloru czarnego, którego w poprzednich latach nie było widać. – Kolor czarny kojarzy się z elegancją. Coraz częściej wykorzystujemy go w tworzeniu dekoracji sal weselnych. Czerń łączymy z innym kolorem wiodącym, tworząc coś oryginalnego – mówi Kinga Ignaczak ze studia dekoracji imprez Art Dekor.

Panie mogły odnaleźć swoją wymarzoną suknię ślubną czy buty, a panowie garnitur z kolorową muchą. – Panie bardzo zwracają uwagę na szczegóły w tym wyjątkowym dla nich dniu. Ostatnio popularne stało się robienie butów na zamówienie, które wzorem komponują się np. z wystrojem sali – mówi Edyta Jóźwiak z firmy Witt Obuwie Ślubne.

Ponadto przyszłe pary młode mogły wybierać w obrączkach, fotografach, firmach barmańskich i innych dodatkowych atrakcjach na swoje wesele.

Jak zauważa Zuzanna Musiał, właścicielka fotobudki PhotoInTheBOX – fotobudka to świetna zabawa dla pary młodej i gości, a także wyjątkowa pamiątka z wesela “od zaraz”.

Oprawa wesela to także pierwszy taniec. Dzisiaj nie zabrakło pokazów walca wiedeńskiego, angielskiego czy rumby, które uchodzą za najpopularniejsze style taneczne wybierane na tę wyjątkową chwilę. – Naukę pierwszego tańca najlepiej rozpocząć 2-3 miesiące przed weselem. Każda przygotowana przez nas choreografia jest niepotwarzalna, dostosowana do potrzeb i predyspozycji par – informuje instruktor tańca, Piotr Borzęcki ze Studia Tańca Adama Borzęckiego.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here