Piękne włosy na lato – KONKURS – WYNIKI

Piękne włosy na lato – KONKURS – WYNIKI

Latem nasze włosy potrzebują szczególnej pielęgnacji, dlatego portal Inocafe.pl i marka Marion ma dla was konkurs, w którym do wygrania cztery zestawy do włosów!

Oto co znajdziecie w zwycięskim zestawie:

web HydroSilk Jedwabna kuracja 50ml MARIONHydroSilk Jedwabna Kuracja

Do włosów suchych, matowych, odwodnionych, podatnych na uszkodzenia.
Jedwabista formuła produktów zawiera skwalan z oliwy z oliwek, ceramidy oraz proteiny jedwabiu , które:
– zapewniają włosom odpowiednie nawilżenie
– nadają idealny błysk i miękkość
– pomagają przywrócić włosom zniszczonym zdrowy i piękny wygląd.
Hydro Silk doskonale wygładza strukturę włosów, nadając im miękkość i piękny połysk. Chroni włosy przed wysoką temperaturą, gorącym powietrzem i szkodliwym działaniem czynników zewnętrznych.

Satynowe mleczko do włosów kręconych HAIR line MARION 120mlSatynowe mleczko do włosów kręconych HAIR line Firmy MARION

Włosy kręcone wymagają szczególnej pielęgnacji. W zdecydowanej większości są one przesuszone, w wyniku czego są bardzo delikatne i podatne na uszkodzenia. Loki przejawiają bardzo dużą tendencję do puszenia się, jeśli nie dostarczy się im odpowiedniego nawilżenia.

Ważne jest zatem, aby stosować kosmetyki nadające lokom sprężystości, odpowiedniego blasku, nawilżające i odżywiające włosy. Z myślą o włosach kręconych, stworzone zostało Satynowe Mleczko z ekstraktem z piany morskiej oraz Keramare® podkreślające skręt loków i fal.

Działanie:
– intensywnie nawilża i wygładza,
– zwiększa elastyczność,
– zapobiega puszeniu się i elektryzowaniu,
– restrukturyzuje włókna keratynowe włosów,
– chroni przed wysoką temperaturą i UV

Spray regenerujacy wlosy z malinowym octem MARIONSpray regenerujący włosy firmy Marion Kosmetyki

Panujący obecnie trend powrotu do natury zainspirował Laboratorium Marion Kosmetyki do stworzenia nowej serii do pielęgnacji włosów opartej na occie z malin, wzbogaconej dodatkowo owocowymi ekstraktami. Właściwości octu znane były od wieków, jednakże dopiero nowa biotechnologia potrafi w pełni wykorzystać jego dobroczynne działanie. Ocet jest w stanie przywrócić pełny blask włosom, wygładzić je i nawilżyć, a ekstrakty z owoców poprawiają strukturę włosa.

Spray regenerujący włosy – ocet z malin, ekstrakt z jabłka, brzoskwini i moreli do pielęgnacji wszystkich rodzajów włosów, szczególnie wymagających wzmocnienia, w celu przywrócenia im blasku, siły
i elastyczności

  • Ocet z malin – zamyka łuski włosów, zakwaszając je, dzięki czemu włosy łatwiej się rozczesują i są bardziej odporne na łamanie. Nadaje włosom piękny połysk i przywraca miękkość. Zawarte w occie substancje przyczyniają się do wygładzenia włosów poprzez zamknięcie łusek. Dzięki temu nie tracą one wilgoci, łatwiej się rozczesują i są bardziej odporne na łamanie.

  • Koktajl owocowy – łączy owoce (ekstrakt z jabłka, brzoskwini i moreli) oraz substancje aktywne w nich zawarte w postaci naturalnych kawasów owocowych, węglowodanów i witamin. Normalizują one warstwę rogową skóry, uaktywniają metabolizm białek niezbędnych do budowy włosów, sprzyjają restrukturyzacji włosów oraz działają nawilżająco i wygładzająco.

Szampony Koloryzujące

Bezpieczna i prosta koloryzacja
Szampon koloryzujący Marion to wyjątkowy, bezpieczny produkt do koloryzacji włosów oparty na barwnikach bezpośrednich. Nie zawiera amoniaku i wody utlenionej. Nie uszkadza struktury włosa. Szampon koloryzujący Marion pozwala w prosty sposób zmienić kolor włosów o kilka odcieni, zintensyfikować ich barwę bez konieczności wykonywania próby uczuleniowej, niezbędnej dla większości innych produktów do farbowania włosów. Szampon koloryzujący Marion jest popularny w przypadku nadawania włosom okresowo modnych kolorów lub jaskrawych odcieni, jego stosowanie daje możliwość szybkiego powrotu do poprzedniego koloru włosów lub zmiany koloru na inny.

69_new 69_new

69_newNowa lepsza receptura – trwałość 4 – 8 myć

Kolor utrzymuje się na włosach od 4 do 8 myć w zależności od czasu farbowania podanego w sposobie użycia. Dla uzyskania trwałości 4 – 5 myć szampon należy pozostawić na włosach 20 minut. Aby uzyskać bardziej intensywny kolor i większą jego trwałość na włosach do ok. 8 myć należy przedłużyć czas farbowania do 45 minut.
Zawarty w szamponie koloryzującym wyciąg z aloesu drzewiastego nadaje włosom piękny, żywy kolor i naturalny połysk oraz poprawia ich rozczesywalność.
Naturalny filtr UV chroni włosy przed negatywnym działaniem promieni słonecznych oraz zabezpiecza kolor włosów przed płowieniem.

Co zrobić żeby wygrać?

  1. Polubić profil Inocafe.pl na facebooku (KLIK) i udostępnić publicznie post z konkursem.
  2. Napisać do nas na adres: konkurs@inocafe.pl dlaczego chcesz wygrać zestaw kosmetyków MARION do pielęgnacji włosów?

W zgłoszeniu konkursowym należy wysłać odpowiedź, swoje imię i nazwisko oraz numer kontaktowy. Prosimy również o zapoznanie się z poniższą informacją.

Wygrywają cztery, zdaniem redakcji najciekawsze odpowiedzi.

W sprawie wszelkich spraw związanych z organizacją konkursu można kontaktować się za pomocą poczty elektronicznej: konkurs@inocafe.pl. Uczestnik konkursu zgadza się na przetwarzanie podanych przez siebie danych osobowych przez portal Inocafe.pl w celu poprawnego przeprowadzenia konkursu internetowego zgodnie z Ustawą o ochronie danych osobowych z dnia 29 sierpnia 1997 r. (Dz. U. nr 133 poz. 883). Uczestnikowi konkursu przysługuje prawo wglądu do swoich danych oraz prawo do ich poprawiania. Jedna osoba może wysłać tylko jedno zgłoszenie. Konkurs trwa do 30 czerwca 2016r. Zwycięzcy zostaną ogłoszeni na stronie konkursowej. O zasadach odbioru nagrody poinformujemy e-mailem, z którego zostało wysłane zgłoszenie. Odbiór nagrody możliwy jest tylko w Inowrocławiu. Nie pokrywamy kosztów przesyłki nagrody.

Kosmetyki wygrywają:
Justyna Chytrowska
Paulina NowikAnia Kornaga
Paulina Styrbicka

SKOMENTUJ JAKO PIERWSZA

Odpowiedz