Mega Maraton fitness zakończony sukcesem

Mega Maraton fitness zakończony sukcesem

Solanki Medical SPA MEGA MARATON FITNESS

Energetyczna atmosfera, niesamowici instruktorzy i zajęcia, dzięki którym spalić można było setki kalorii. Taki właśnie był Mega Maraton Fitness zorganizowany przez Solanki Medical Spa. W imprezie wzięło udział ponad 160 miłośników zdrowego trybu życia.

Treningi prowadzili instruktorzy, którzy niezwykle skutecznie potrafią zarażać pasją do sportu.

Przez cały maraton spalaliśmy kalorie, rozciągaliśmy mięśnie i doznawaliśmy energetycznego szoku. Popedałowaliśmy na stacjonarnych rowerach w rytm porywającej muzyki na zajęciach Indoor Cycling. Poruszaliśmy się w latynoskich klimatach na Zumbie. Zaserwowaliśmy uczestnikom Turbo Shock, czyli istną fitnessową petardę nastawioną na szybkie spalanie tłuszczu i rzeźbienie ciała. Uczestnicy mogli podreperować bolące plecy na zajęciach „Zdrowy kręgosłup” oraz wyciszyć się i niesamowicie rozciągnąć na Jodze. Nasz jogin Arek pokazał, że joga na zakończenie tego maratonowego szaleństwa doskonale rozluźniła ciała – mówi Robert Rychwicki, koordynator fitness „Solanki” Centrum rekreacji.

Każdy uczestnik maratonu otrzymał kupon rabatowy upoważniający do 20% zniżki na zakup karnetu typu STREFA. Partnerami wydarzenia byli Okręgowa Spółdzielnia Mleczarska “Cuiavia” oraz Piekarnia i Ciastkarnia Jóźwiakowie, które przygotują dla uczestników zdrowe przekąski.

Imprezie patronowali: portal ki24.info, portal Inocafe.pl oraz Radio ZET Gold Inowrocław.

fot. nad.

Zapraszamy do obejrzenia fotogalerii również na portalu ki24.info (KLIKNIJ TUTAJ).

SKOMENTUJ JAKO PIERWSZA

Odpowiedz