Mega Maraton fitness zakończony sukcesem

0
104
Solanki Medical SPA MEGA MARATON FITNESS

Energetyczna atmosfera, niesamowici instruktorzy i zajęcia, dzięki którym spalić można było setki kalorii. Taki właśnie był Mega Maraton Fitness zorganizowany przez Solanki Medical Spa. W imprezie wzięło udział ponad 160 miłośników zdrowego trybu życia.

Treningi prowadzili instruktorzy, którzy niezwykle skutecznie potrafią zarażać pasją do sportu.

Przez cały maraton spalaliśmy kalorie, rozciągaliśmy mięśnie i doznawaliśmy energetycznego szoku. Popedałowaliśmy na stacjonarnych rowerach w rytm porywającej muzyki na zajęciach Indoor Cycling. Poruszaliśmy się w latynoskich klimatach na Zumbie. Zaserwowaliśmy uczestnikom Turbo Shock, czyli istną fitnessową petardę nastawioną na szybkie spalanie tłuszczu i rzeźbienie ciała. Uczestnicy mogli podreperować bolące plecy na zajęciach „Zdrowy kręgosłup” oraz wyciszyć się i niesamowicie rozciągnąć na Jodze. Nasz jogin Arek pokazał, że joga na zakończenie tego maratonowego szaleństwa doskonale rozluźniła ciała – mówi Robert Rychwicki, koordynator fitness „Solanki” Centrum rekreacji.

Każdy uczestnik maratonu otrzymał kupon rabatowy upoważniający do 20% zniżki na zakup karnetu typu STREFA. Partnerami wydarzenia byli Okręgowa Spółdzielnia Mleczarska “Cuiavia” oraz Piekarnia i Ciastkarnia Jóźwiakowie, które przygotują dla uczestników zdrowe przekąski.

Imprezie patronowali: portal ki24.info, portal Inocafe.pl oraz Radio ZET Gold Inowrocław.

fot. nad.

Zapraszamy do obejrzenia fotogalerii również na portalu ki24.info (KLIKNIJ TUTAJ).

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here