Medialna zbiórka dla zwierząt zakończona. Jest rekord!

Medialna zbiórka dla zwierząt zakończona. Jest rekord!

Zakończyła się zbiórka karmy i artykułów dla bezdomnych zwierząt ze schroniska w Inowrocławiu oraz kotów z Fundacji Kocia Dolina. Podczas akcji, do której włączyły się lokalne media, udało się zebrać kilkaset kilogramów karmy oraz wiele przydatnych zwierzakom akcesoriów.

Organizatorem zbiórki byli Klub KSM “Rondo”, bezpłatna gazeta Kurier Inowrocławski i portal ki24.info, Inocafe.pl, Kujawskie Centrum Kultury, portal Inowroclaw.info.pl, Radio Zet Gold, telewizja Amazing Inowrocław, inianie.pl oraz Tygodnik Powiatu i Gmin, a także drukarnia Epsilon.

Podczas akcji, która trwała od 2 listopada do 12 grudnia zebraliśmy łącznie 443 kg karmy suchej i mokrej dla psów i kotów. To ponad dwukrotnie więcej, niż rok temu. Wśród darów jest też buda dla psa, kołdry, koce, ręczniki i mnóstwo drobnych akcesoriów. Inowrocławianie przynosili też miski, kuwety. Z całego serca dziękujemy wszystkim ofiarodawcom – mówi Małgorzata Herrmann-Amonowicz, kierownik klubu Rondo.

Wszystkie przedmioty zostały przekazane do Inowrocławskiego Schroniska dla zwierząt oraz do Fundacji „Kocia Dolina”.

Podziękowania dla: Niepublicznej Szkoły Podstawowej w Inowrocławiu, ul. Szklarska 7; ZSP im. W. Łokietka ul. Składowa 7; za budę panu Krzysztofowi Jaroszowi; klasie IIe z III LO, Natalii Lewandowskiej z Zielonki; Lidii Kazimierskiej, Gizeli Gieroń, Monice i Krzysztofowi Żelazik.

ZOBACZ FOTORELACJĘ.

SKOMENTUJ JAKO PIERWSZA

Odpowiedz