KONKURS: Wygraj rękawicę do oczyszczania twarzy GLOV – wyniki

0
59

Tym razem w konkursie do wygrania trzy rękawice do oczyszczania twarzy GLOV Hydro Demaquillage, które usuną makijaż i inne zabrudzenia wyłącznie za pomocą wody!

GLOV Hydro Demaquillage to przełomowe produkty do oczyszczania twarzy, które dzięki oryginalnemu połączeniu mikro-włókien wchłaniają wodę i tłuszcz. Rękawice zmywają makijaż i wszelkie zanieczyszczenia, nie powodując podrażnień. To pierwszy tego typu produkt, który jest w pełni niealergiczny oraz odpowiedni dla każdego typu cery, także atopowej. Skutecznie redukuje nadmiar sebum i nie narusza bariery hydrolipidowej, czyli nie zaburza naturalnego pH zdrowej skóry.

Poza oczyszczeniem, produkt wykazuje lekkie działanie peelingujące, a także pobudza krążenie skóry. Już w krótkim czasie po rozpoczęciu stosowania zauważyć można poprawienie stanu cery, która staje się wygładzona, elastyczna i jędrna. To rozwiązanie dla wszystkich kobiet, które cenią zdrowy wygląd i unikają środków chemicznych w kontakcie ze skórą. Stosując samą wodę, cera jest dogłębnie oczyszczona, a demakijaż pozostaje w zgodzie z ekologią.

Chcesz wygrać? Wyślij odpowiedź na pytanie konkursowe ze swoim imieniem, nazwiskiem i numerem telefonu na adres: konkurs@inocafe.pl. Na zgłoszenia czekamy do 7 listopada 2016 r. 

Wygrywa 5., 25., i 45. mail z prawidłową odpowiedzią.

Pytanie konkursowe: Gdzie można kupić produkty GLOV Hydro Demaquillage?

W sprawie wszelkich spraw związanych z organizacją konkursu można kontaktować się za pomocą poczty elektronicznej: konkurs@inocafe.pl. Uczestnik konkursu zgadza się na przetwarzanie podanych przez siebie danych osobowych przez portal Ki24.info i Inocafe.pl w celu poprawnego przeprowadzenia konkursu internetowego zgodnie z Ustawą o ochronie danych osobowych z dnia 29 sierpnia 1997 r (Dz. U. nr 133 poz. 883). Uczestnikowi konkursu przysługuje prawo wglądu do swoich danych oraz prawo do ich poprawiania. Konkurs trwa do 7 listopada 2016 r. O wygranej oraz o szczegółach odbioru nagrody zwycięzcy zostaną poinformowani przez e-mail, z którego zostało wysłane zgłoszenie. UWAGA – odbiór osobisty nagrody możliwy jest tylko w Inowrocławiu!

 

Nagrody otrzymują:

Aleksandra Frosik
Anna Dziubińska
Marta Głęboczyk

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here