Do poczytania w czerwcu…

Do poczytania w czerwcu…

Na czerwiec przygotowaliśmy kilka ciekawych propozycji książkowych. Tym razem nie będą to tradycyjne powieści, romansidła i kobiece poradniki. Zobaczcie same…

Sztuka kreatywnego myślenia. dr James Hardt
Oto zaawansowana technologia neurofeedbacku fal mózgowych, nazywana Procesem Biocybernaut, pozwala odwracać procesy starzenia mózgu i wywołuje przełomowe zmiany w sposobie myślenia i kreatywności. Dzięki treningom dr. Hardta już ponad 4000 osób zwiększyło aktywność swoich fal alfa.

Tajemna historia świadomości. Meg Blackburn Losey
Dr Meg Blackburn Losey dzieli się z nami historią swojego przełomu, opowiada, w jaki sposób wyszła poza świat trzech wymiarów i dotarła do wiedzy o życiu, świadomości, nauce, rzeczywistości wielowymiarowej, układach bram gwiezdnych, tunelach czasoprzestrzennych, ewolucji biologicznej i mentalnej. odkrywa przed nami prawdziwe znaczenie kalendarza Majów i łączy ze sobą wątki związane ze świętą geometrią, Kabałą, Kwiatem Życia, piramidami, Atlantydą czy Lemurią.
Przeczytaj fragment (KLIK)

Nowy Porządek Świata. Mikołaj Rozbicki
Ta książka to puzzle ekipy z Wolnej Ludzkości, proces myślowy doładowany channeligującymi Ra, Plejadianami i Kasjopejanami. To emocjonujący spektakl, film wszech czasów, trzymająca w napięciu gra. Niekończąca się opowieść, którą piszemy my wszyscy, a którą opowiada nam polski David Icke – Mikołaj Rozbicki.
Przeczytaj fragment (KLIK)

Jak przyciągnąć szczęście. Richard Webster
Sprawdzone, często nietypowe, ale przede wszystkim niezawodne porady oraz wszystko, co potrzebujesz wiedzieć o szczęśliwych dniach, liczbach, miesiącach, zwierzętach, kamieniach, talizmanach itd. znajdziesz w tej przystępnej, pełnej mądrych rad książce.
Przeczytaj fragment (KLIK)

Spodobała Ci się któraś w powyższych książek? Możesz ją wygrać!
Wyślij na adres konkurs@inocafe.pl tytuł książki, która najbardziej Ci się spodobała i uzasadnij swój wybór. Zgłoszenie podpisz swoim imieniem i nazwiskiem oraz podaj numer telefonu.

Wygrywają cztery najciekawsze, zdaniem redakcji odpowiedzi.

W sprawie wszelkich spraw związanych z organizacją konkursu można kontaktować się za pomocą poczty elektronicznej: konkurs@inocafe.pl. Uczestnik konkursu zgadza się na przetwarzanie podanych przez siebie danych osobowych przez portal Inocafe.pl w celu poprawnego przeprowadzenia konkursu internetowego zgodnie z Ustawą o ochronie danych osobowych z dnia 29 sierpnia 1997 r. (Dz. U. nr 133 poz. 883). Uczestnikowi konkursu przysługuje prawo wglądu do swoich danych oraz prawo do ich poprawiania. Jedna osoba może wysłać tylko jedno zgłoszenie. Konkurs trwa do 13 czerwca 2016r. Zwycięzcy zostaną ogłoszeni na stronie konkursowej. O zasadach odbioru nagrody poinformujemy e-mailem, z którego zostało wysłane zgłoszenie. Odbiór nagrody możliwy jest tylko w Inowrocławiu.

Nagrody otrzymują:
–  Marta Stuczyńska – Sztuka Kreatywnego Myślenia
– Aleksandra Karasiewicz – Tajemna Historia Świadomości
– Sonia Kapłońska – Nowy Porządek Świata
– Wioletta Czynsz – Jak Przyciągnąć Szczęście

SKOMENTUJ JAKO PIERWSZA

Odpowiedz