Apetyczne i zdrowe przepisy domowe – KONKURS!

Apetyczne i zdrowe przepisy domowe – KONKURS!

Jeśli samodzielnie przygotowujesz posiłki dla swojego maluszka i masz sprawdzony przepis na pyszną (czytaj chętnie zjadaną), zdrową potrawę, koniecznie weź udział w naszym konkursie kulinarnym.

Wszystko co trzeba zrobić, to przysłać na adres: j.strzelecka@bmino.pl swoją propozycję (potrzebne składniki i sposób wykonania) oraz trzy zdjęcia potrawy odpowiedniej dla dziecka do 1. roku życia. Komisja konkursowa weźmie pod uwagę m.in. dobór zdrowych składników i wizualną atrakcyjność dania.

Przepisy można wysyłać do 15 września 201 6r. Rozstrzygnięcie konkursu oraz wręczenie nagród odbędzie się 30 września o godz. 16.00 w Oddziale dla Dzieci „Tajemniczy Ogród” przy ul. Kilińskiego 16.

Autorzy najlepszych propozycji otrzymają nagrody w postaci sprzętu AGD.
Szczegółowy regulamin na stronie www.jan-kasprowicz.bmino.pl

Konkurs „Apetyczne i zdrowe przepisy domowe” jest organizowany przez Bibliotekę Miejską im. Jana Kasprowicza w ramach konkursu grantowego, edukacyjnego programu „1000 pierwszych dni dla zdrowia” zainicjowanego przez Fundację NUTRICIA, poświęconego edukacji żywieniowej kobiet w ciąży, kobiet karmiących piersią oraz rodziców i opiekunów dzieci w pierwszym roku życia. Szczegółowa wiedza na ten temat i przydatne narzędzia dla rodziców dostępne są na stronie: www.1000dni.pl

SKOMENTUJ JAKO PIERWSZA

Odpowiedz